Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerbahçe beni izliyor
İsmail Kartal'ın uzun süredir takibi altında olduğu belirtilen 21 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu, "Fenerbahçe beni izliyor" açıklaması yaptı

Hollanda'nın Twente takımında yetişip İngiliz ekibi Fulham'ın altyapısına transfer olan Christopher Gürkan David ya da bilinen ismi ile Chris David'in Fenerbahçe'nin takibinde olduğu tespit edildi. Voetbalzone.nl'nin haberine göre, eski kulübü Twente'nin de kiralamak istediği 21 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusuna Stuttgart da talip. Geçen sezon Fulham Akademisi'ne katılan, zaman zaman A takımda da kendisine yer bulan Gürkan, "Fulham'da bulunmaktan dolayı mutluyum. Ancak Twente'nin bende özel bir yeri var. Fenerbahçe ve Stuttgart ise defalarca beni izledi" diyerek sarı-lacivertli kulübün çok gizli planını ifşa etti.

Oğuzhan'la birlikte oynadı
Geçen sezon devre arasında Galatasaray'ın da talip olduğu Gürkan, Hollanda'nın alt yaş milli takımlarında Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'la birlikte forma giymiş bir isim. Türk pasaportu da bulunan Christopher Gürkan David'in Fulham'la 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Gürkan David'in İsmail Kartal tarafından geçmiş yıllarda defalarca izlendiği ortaya çıktı.

WZYNqY.gif
AqJ9dr.gif

[-]
Hızlı Cevap

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Yazılım © MyBB 1.8.37 Tema © iAndrew 2016
Çeviri: © MCTR Edward

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform