Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lusianın acı dolu hikayesi
mz818.png

Benim adım"Lucian"ben bir kurtadamım"Kafes"adlı bir yere kapatıldım.Hepsi"Pr.Richards"adlı bir profesör tarafından kapatıldım.Hayatımı şŸöyle anlatayım:

Ben 5 çocuklu bir ailenin minik çocuyuydum.Minik bir evde yaşŸıyorduk.Okula gidemiyorduk.Annem ve babam eve bir ekmek girmesi için sabahtan akşŸama kadar çalışŸırlardı.Ben de bu duruma çok üzürürdüm,annemler 19 yaşŸıma kadar çalışŸamassın dediler.O yüzden 19 yaşŸıma kadar bekledim 19 yaşŸına bastıktan 2 hafta sonra bir işŸ buldum işŸim sadece deneylerde kobay faresi olcaktım(onun gibi).
O gün "Gizli Laboratuar" adlı bir yere gitmem gerekti ama yerini kimse bilmediğŸi için birileri beni alcaktı.5 dk. önce gelmişŸtim.Tam saati geldi çattı bir siyah Lamborghini geldi.Önümde durdu ve pencere açıldı.Ve açılmasıyla birlikte şŸu soru soruldu:
-Adın Lucian mı?Bende heyacanla ceapladım:
-Eeee evev evet ben Lucian'ım.dedim.
-Araba bin dediler.Bende bindim.
Bir saat sonra
Bir binanın önünde durduk.Bizi bir adam karşŸıladı.Adının"Pr.Richards" olduğŸunu söyledi ve beni alıp bir odaya getirdi galiba orası bir laboratardı.Bana"şžuraya yatar mısın?" dedi.Bende yattım.Ve beni bağŸlamaya başŸladı,kollarımı bacaklarımı demirle bağŸladı.Bende:
-Hemen deneylere başŸlıyormuyuz.diye sordum.O da:
-Neden hemen başŸlayalım ki bu senin ilk günün. dedi.Bunları derken birşŸeyler yapıyordu.Bende:
-Eeee beni bağŸladınız tamam başŸlicaz anladım ama neden beni bağŸladınız? diye sordum.
Cevap vermedi tam tersi susmuşŸtu.Sonra bana dönerek gelmeye başŸladı.Elinde bir enjektör vardı.İçinde yeşŸil bir sıvı vardı içinde benim yanıma gelerek üstümdeki gömleyi çıkarttı."Bir dakika!" dedim.Durdu;"Bu deneyi bitirince ne kadar para alıcam?"diye sordum.O da bana şŸöyle cevap verdi:
-Bu deney bitince hiç paray ihtiyacın olmayacak.dedi.
-Ne! o zaman ailemi nasıl geçindiricem!dedim sinirlice.
-O da artık ailen olmicak. dedi sakince.
Tam istifa edicektim ki enjektörü koluma soktu.Etraf dönmeye başŸladı birden bayıldım.
UyandığŸım da hayla bağŸlaydım.Etrafa bakıyordum.Etrafa bakınırken kolumun kaslandığŸını ve tüylendiğŸini gördüm.Çok iyi görüp çok iyi koku alabiliyordum.Ve çok güçlendiğŸimi anladım.Sonra en son konuşŸtuğŸumuz şŸeyler aklıma geldi.Yine çok sinirlendim.Bu yerden kurtulmak istiyordum.Sonra aklıma birşŸey geldi.AğŸzımla demirleri koparcaktım.Yaptım ve demirlenden kurtuldum.kaçmaya başŸladım dışŸarı çıkınca etrafım askerlerle doldu saldırmadım onu gördüm Profösörü gördüm.Sonra ban yaklaşŸtı.Ona vursam ölürüm o yüzden vurmadım.Bana yaklaşŸıp bir enjektör daha soktu.BağŸrmaya başŸladım.Sonra birden bayıldım.UyandığŸımda bir kapsülün içindeydim.BağŸırmaya başŸladım.Camı kırmaya çalışŸtım.Ama çok sertti.
1 Yıl Sonra
Etrafım yeniden askerlerle kaplandı.İçeri Profösör girdi.Beni kapsülden çıkardı.Ve aynı enjektörü aşŸıladı.
Sanırım 2 Saat Sonra
Bir kafes gibi yerde uyandım.Orasının"Kafes"Ordan kurtulmayı denedim.Olmadı o günden beri gelen askerleri öldürüyorum.Duvarlara o günden beri birşŸeyler kazıyorum bunlardan biri ise:

Bir çocuk var bu bahçede,oynar sadece kendisiyle...
Bir kayıp ruh Kafes'te,günleri sayıyor pençesiyle...
Lucian benim adım,bu kurdun içinde bir insanım!
Yapılanları hiç unutmadım,Kafes benim yaşŸamım!
Ama bir gün gelecek,Richards tüm yaptıklarını ödeyecek!

Lucian'nın kaldığŸı Kafes'in duvarlarından alınmışŸtır.

5 yıl sonra....:

Daha sonra bunaldım ve sıkıldım.Neden Pr.Richards deli biri diye düşŸündüm.Daha sonra 2 tane muhafız bana alektrik verdi ve sinirlendim.Onları öldürdüm.Muhafızın çantasından "Kurt Delirtici İlaç"çıktı.Dünyada sadece 1 tane vardı ve ilacın adı "Asmon"du.Kendime sıktım.Ardından1-2 gün baygun kaldım.KalktığŸımda gücüm 10 katına çıkmışŸtı.DelirmişŸtim.Gözlerim şŸişŸmekten görmüyordu.Kükrememi nerdeyse bütün dünya duymuşŸ olabilirdi.Kafesin telleri heryerime battı.Muhafızlar bana elektrik veriyorlardı.Ama kızdım.Profesörun Gizli Labratuvar'ına gittim.

>>>Alarm ܇aldı<<<
Herkes bana ateşŸ etti.Bende onların hepsini geberttim.Bana artık Asmon dediler.

Ben yeni Asmon(Eski adımla Lusian)intikam için geri döndüm.Ama profesör yeni bir ilaç yaptı.Adı Delirme Ilacı idi.Asıl adı Leviathan'dı.Profesör beni yakaladı ama kaçın.Daha sonra profesör kurt olmuşŸtu ve güç emebiliyordu.Tam ilacı kendine sıkacaktıki ben önüüne geçtim.Sonra gücümü emdi ve ben yine insan yani Lusian oldum.Ama o kızdı ve ilacı kıçıma batırdı.Bayıldım.5yıl sonra beni Maksimum Güvenlik Süper Elektro Kafes (Yani eski kafesinin güçlendirilmişŸi) denilen bir yere kapattılar.O güdnen beri eskisi gibi duvara bir şŸeyler yazdım:

Allah onu kahretsin
Allah onun belasını versin
Peki kimi kahretsin
Pr.Richard'ı kahretsin.
Peki kimin belasını versin
Pr.Richard'ın versi.

mz818.png
✔The Prof✔The Prof✔TheProf✔

✔Her Türlü Destek Verilir✔

[-]
Hızlı Cevap

Hızlı Menü: