Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 Para Kasma , Kasılma , İtem dizme püf noktaları
Merhaba arkadaşlar size Metin2 oyunun tüyolarından bahsedeceğim.
Öncelikle Kasılma :
1 Level ile 10 level arasında Yabani Köpek,Mavi Kurt,Yaban Domuzu vb.
10 levelde sandıktan pot veriyor bize 10 ile 15 lwl arası : Ayılar.
15-20 Level arası : Beyaz yeminliler 20 level olunca sandıktan efsun nesnesi çıkıyor tafsiyem saklayın bunları değiştirmeyi en azından çünkü 30 lvl da kdp veya dolunayınız olur onlara basarsınız.Efsunlar 40 lwl üstüne eklenmiyor o yüzden +9 ejderha plaka aramayın asla +9 ölümcül iyidir adam gibi efsun gelirse iyi para eder
20 ile 25 Level Arası : Bu level Madalyon levelidir alta yazacağım ama illede kasılmak istiyorsanız 2.köydeki Yabani uşak vb kesiniz.
25 ile 30 level arası: Sağlamsanız 35 lwl lıklara gidiniz değerli taş parçası düşer.
30 ile 35 level arası : 35 e kadar aynen devam.
35-40 arası : 2.köy Yabani okçu general vb. (Dolunay düşebilir.)
40 ile 42 lwl arası : Çöl (Akrep Okçu vb.)
42-48 arası : Soo yani siyah orklar vadinin ortası.Atınız zırhlı değilse çöl devam zor kesersiniz yoksa atınızı zırhlamanız gerekir.
48-55 arası : Örümcek zindanı başı iyi exp gelmez tafsiyem gruplara girip 1.kat sonu filan kasmanızdır.Ben 55 de kendim kesiyordum
55-60 arası : 2.katda grup kasılma yeri size ve sağlamlığınıza kalmış
60-65 arası : Slotları yükseltin
65-70 arası: 2.kat sonunda grup
70-75 arası : 2.kat sonu devam
75-85 arası : Kızıl Orman Sonu
85-90 arası: Sürgün Mağarası önerim.
90-99 arası : Bu level arası nerede istiyorsanız kasılabilirsiniz artık oyunun sonuna geliyorsunuz çünkü
GELELİM PARA KASMAYA VE İTEM DİZMEYE
Aslında çok kolay ben şuanda 61 lwl ım ve Rumelideyim Hava Kılıcı P Öfke Grandmaster Kılıç Çevirme Grand Master Üç yönlü kesme daha 5 de abartmıyorum resim koymadım çünkü ban yeme olasılığım var arkadaşım foruma koydu ve ban yedi.Bakın şimdi ne kadar para kasarsanız o kadar kolay item dizersiniz.Günde 150M YE KADAR PARA KASABİLİRSİNİZ NASIL MI : Biraz paraya kıyacaksınız garanti veriyorum ep çekip hırsızın eldiveni alın daha. Hırsızın Eldiveni 2 kat daha çok item düşürmeye yarar 25 levelde 1 Saatte 100 tane madalyon düşürürsünüz Rumeli gibi serverlerde tanesini 100 ve 125k ya koyarsanız anında gider zaten.34 levele kadar madalyon düşer.Siz şimdi diyeceksiniz eyvah ben 40 lwl a geldim artık şansım yokmu Var hatta %70 oranında daha yüksek Normal Maymun zindanına gidin 2 saatte çok rahat 1.5 envanter madalyon yaparsınız.Bi 10 dk düşmez sonra slot başı madalyon düşer Ben 61 lwl ım zor maymun zindanında yapıyorum bunu.Elimde +9 Dolunay var 49 ort +4 taşlı +9 Ejderha Tanrısı Zırhı 2k hp kılıc bıcak sav. +4 taşlı +9 Korku Maskesi yarı büyü şimşek +9 Şahin Kalkanı yarı güç sersemletme +9 Cennetin gözü bilezik yarı büyü hp delici +9 Abonoz küpe kılıc bıcak yarı ok +9 cennetin gözü kolye Hp kritik kılıc savunma.En iyisi dolu dolu item verdiğim ve aldığım +9 Anka Ayakkabı kılıc bıcak ciftel hp kritik TR De bunların hepsi gerçekten çok kolay uydurma falanda değil beni ciddiye alıp da yaparsanız mutlu olursunuz.Bu arada 55 den sonra sağlamsanız zor maymun zindanına 61 de saatte 2 envanter düşüyorum kendime madalyon çarı açtım bir tane 4 karakter ve depo ful madalyon dolu At madalyonunu genellikle 35 40 çeker at zırhlarlar çünkü.Dangerous53 farkıyla kendi ellerimle üşenmeyip yazdım bunu ALINTI YAPIPDA GÖSTERMEYEN ALLAHINDAN BULSUN NE DİYEYİM.

WZYNqY.gif
AqJ9dr.gif

Teşşekürler...
2u55dvb.png
Ara

Önemli değil

WZYNqY.gif
AqJ9dr.gif

Bişey değil.

WZYNqY.gif
AqJ9dr.gif

Teşekkürler.
Xenfero, Jan 2014'den beri WebFast'de bulunmaktan gurur duyuyor.

Önemli Değil.

WZYNqY.gif
AqJ9dr.gif

[-]
Hızlı Cevap

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Yazılım © MyBB 1.8.37 Tema © iAndrew 2016
Çeviri: © MCTR Edward

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App