Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolfteam Sunucuyla Bağlantı Kesildi [T_20618] Hatası Çözüm
Örneğin bir servera tıkladıklarında Sunucuyla Bağlantı Kesildi (T_20618) hatası geliyor.Bazende bir odaya giriyorlar, tam silah seçerken Sunucuyla Bağlantı Kesildi (T_20618) geliyor.

Bunun sebebi nedir? diyenlere önce cevabı verelim:

-LAG, bunun sebebi LAG'dır.Internetinizin hızından dolayı gerçekleşen paylaşım yavaşlığıdır.Siz kendinizi ilerde görürsünüz, fakat LAG olduğu için sizden karşı tarafa giden paylaşım yavaşlar ve karşı taraf sizi geride görür.Paylaşım ona geldiği anda karşı tarafa göre siz ışınlanır gibi bişey olursunuz.

Peki bunu nasıl çözebiliriz?

-Öncelikle interneti SMILE veya BIRIADSL olanlara şunu söylüyorum: Kaderinize razı gösterin, SMILE ve BIRIADSL felaket derecede yavaştır.Bizzat kendim yaşadım, TTNET saat akşam 7 de kesilip duruyordu.Bu yüzden SMILE geçtim.Fakat SMILE daha beter çıktı, en az internet isteyen oyunlarda pinglerim oluyor, hatta bazen 5000 lere çıkıp swyi çökertmeme neden oluyor.Smile internetinizse, o zmn WolfTeam'da çok zor işiniz.Tabii SMILE'ın internet gücüne kendi ekran kartınız ve RAM'ınız ekleniyor.Bu durumda böyle bir şey söz konusu olmaz.

Çözümümüze bakalım:

2 ayrı çözümümüz var:

1○ DNS ayarlarını otomatiğe getirmek.

Bunu yapmak için Ağ Bağlantılarım/Ağ Bağlantılarımı Görüntüle/ Yerel Ağ Bağlantısına Sağ tıkla özellikler'e tıkla / Internet Iletişim Kurallarini bul ve solla çift tıkla / Aşağıdan DNS ayarlarını otomatiğe getir kutucuğuna bas /

2○ Suçu modeme at

Modeminizi kapatıp 1dk bekleyin.Sonra modemi açın.Tüm ışıklar yansın, yandıktan sonra 15sn bekleyin ve WolfTeam'a girin.
Bizim Vatan sevgimiz anayasanın ilk 3 maddesi gibidir; Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez...

Teşekkürler

WZYNqY.gif
AqJ9dr.gif

[-]
Hızlı Cevap

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
3 Ziyaretçi

Yazılım © MyBB 1.8.37 Tema © iAndrew 2016
Çeviri: © MCTR Edward

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App